Kaliteli Kadın Kokuları ve Parfümleri

05/07/2019

1. Carolina Herrera 212 VIP Kadın
Carolina 212 dünyasına taptaze, bambaşka yepyeni bir ürün katılıyor. Dünyanın en büyük metropolü New York'un asla tükenmeyen enerjisini yansıtan genç, şehirli, dinamik ve trend. 212 dinamik, kozmopolit bir Dünya'da yaşayan şık, kendine güvenen ve daima yeniliklere açık bayanlara yepyeni bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Tıpkı New York gibi... Tıpkı İstanbul gibi asil şıklık, seçici önemli kişi, çılgın partiler. Sadece ayaklarının üzerinde durabilen güçlü aktif yaratıcı kadınlar için Tıpkı New York gibi asla bitmeyen bir enerjiye ve herkesin kıskanacağı bir çekiciliğe sahip olmaya hazır olun. Tepe Notası: Rom, Egzotik Meyve Harmanı Kalp Notası: Misk, Gardenya
Dip Notası: Vanilya, Tonka Fasulyesi Ürün Avantajları Günlük kullanıma uygundur.Ürün Kullanımı Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

2. Chanel Chance
Kadınların en hassasiyetle yaklaştığı alışveriş konuları arasında kişisel parfüm seçimi başı çekiyor. Her kadın yaşamı boyunca onlarca farklı markaya ait, farklı tema ve notalarda parfümler satın alıyor ve pek çoğu bir kadın olarak kendilerini birebir yansıtan o biricik parfümü bulamıyor. Ancak dünya devi parfüm üreticilerinin piyasaya sunduğu yüzlerce parfüm arasından Chanel Chance Edp gibi çok nadir yaratılabilen parfümler, alternatifler arasından sıyrılıp dünya kadınlarının başlıca kokusu haline gelebiliyor.
Üç Cümlede Chanel Chance EDP
Chanel Chance Edp 100 Ml Kadın Parfümü, 2002 yılında dünyaya tanıtıldığı günden itibaren, kadınların biricik olduklarını hissetme, yaşamın özel şanslarını yakalama isteği gibi duygusal ihtiyaçlarına cevap verebilen en güçlü imza parfümlerden biri olmayı sürdürüyor. Dünya parfüm tarihine geçen büyük süksesiyle Chanel Chance Edp, ünlü parfümör Jacques Polge'nin imzasını taşıyor. Polge: "Chanel Chance Edp, tüm genç ve kendini genç hisseden kadınlar için özel olarak dizayn edildi." sözleriyle parfümün her yaş grubundan kadın tüketiciye hitap edebilen felsefesini ve yapısını ortaya koyuyor.
Niçin Chanel Chance Edp'yi Seçmelisiniz?
Chanel Chance Edp, meşhur yuvarlak şişe tasarımıyla, klasik düz formlu Chanel parfüm şişelerinden, "şansı" temsil eden ruhani bir çembere yaptığı atıfla ve özel şans felsefesiyle ayrılıyor. Parfümü kullanan dünya kadınlarının çok büyük bölümü bu parfümün yaşamlarına iyi şans getirdiğini ifade ediyor.
Tene ve giysilere güçlü tutunuşuyla Chanel Chance Edp, çok yüksek bir kalıcılık performansı göstererek kadınların yüzünü güldürüyor.
Notalarının etkileyiciliği ve birbirleriyle etkileşimi Chanel Chance Edp'nın çok övgü alan silajının kaynağını oluşturuyor.
Chanel Chance Edp, dünyada iş kadınları tarafından en beğenilen parfümlerin başında yer alıyor.
Günlük kullanım için dizayn edilmekle beraber, Chanel Chance eau de parfum formuyla farklı giysi kombinleriyle kullanıldığında geceye de başarıyla uyum sağlıyor.
Chanel Chance Edp, kadınları farklı durumlar için farklı parfümler edinme zorunluluğundan kurtararak, yaşamın her anında ve her ortamda çok sevilerek kullanılan o "biricik" parfüm olmayı başarıyor.
Chanel Chance Edp Kullanım Tavsiyeleri
Chanel Chance Edp, pembe modern tasarımlı kutusuyla ve diğer Chanel parfüm serilerinden farklı olarak, kadınsılığı yansıtmak üzere yuvarlak hatlı özel şişesiyle sunuluyor. Çiçeksi-odunsu-oryantal parfüm ailesine dahil olan Chanel Chance Edp, pembe biber, sümbül, ananas ve yaseminle çiçeksi ve güçlü bir açılış sunuyor. Orta notalarda paçuli, iris ve sedir ağacıyla tene yerleşen Chance, bulunulan ortamda çarpıcı bir fark edilirlik yaratıyor. Vanilya, amber, beyaz misk ve vetiverle dip notalarında kalıcılığının kaynağını sunan Chanel Chance Edp, tüm notalarının harmonisiyle oluşan güçlü bir silaj performansı sunuyor. Günlük kullanım için tasarlanmakla beraber, sarsıcı etkisi ve iz bırakan yapısıyla gece kullanımlarına da uyum gösteren Chanel Chance Edp, temiz ve kuru cilt üzerine 20 cm uzaklıktan püskürtülerek ten üzerinde kurumaya bırakıldığında gerçek gücünü sergiliyor. Giysiler üzerindeki tutunuşu da çok beğeni alan Chanel Chance Edp, gün içinde arzu edilen sıklıkta tazelenebiliyor.
Chanel'i Chanel Yapan Kilometre Taşları
Küçüklüğünde babası tarafından terk edilerek zor dönemler geçiren Gabrielle Chanel, nam-ı diğer "Coco Chanel" 1910 yılına dek konfeksiyon atölyelerinde çalışıyor. 1910'da Paris'te kurduğu şapka ve aksesuar atölyesindeki tasarımları büyük sükse yaratıyor. Fransız moda dünyasını ilk kez jarse kullanımıyla tanıştıran Chanel, kadınları korse giyme zorunluluğundan da kurtararak modada yeni bir dönemi başlatıyor. 1922'de parfüm dünyasına da efsanevi bir giriş yapan Gabrielle Chanel, siyah giysileri sadece yas dönemlerinde kullanılmaktan çıkartarak son derece sıra dışı tasarımlara imza atıyor ve markasını bugünkü global konumuna yükseltiyor. Siz de bugün dünya modasına yön veren Chanel'in efsanevi kokusu Chanel Chance Edp'yi satın alabilir; imza parfümünüzle kendinizi her ortamda doğru ifade edebilirsiniz.

3. Chloe Love
Yaşı, mesleği, kişisel tarzı ne olursa olsun her kadının gönlünde kendisini en doğru temsil eden o "biricik" parfümü bulma arzusu yatıyor. Dünya moda devleri birbiri peşi sıra çok iddialı parfümler lanse ediyor ve kadınları farklı parfüm notalarıyla, yeni temalarla tanıştırıyor. Bu yüzlerce farklı parfümden çok azı, Chloé Love Edp gibi kadınların ilk kullanımdan itibaren favorisi ve daimi tercihi olmayı başarabiliyor.
Chloé Love Edp'ye Bakış
Chloé Grubu'nun gururla dünyaya sunduğu Chloe Love Edp 75 Ml Kadın Parfüm, özellikle 20-40 yaş grubu şehirli kadınların büyük övgüsünü kazanıyor. Sıcak ve ferah notaları, asaleti, feminenliği, cazibeyi ve masumiyeti bir arada sunuşuyla Chloé Love Edp, çoğu kadının ideal parfüm arayışlarına son vermeye devam ediyor.
Chloé Love Edp'yi İmza Parfüm Yapan 5 Özel Neden
Chloé, kadınların önemli bir bölümü tarafından ısrarla aranan "bebek gibi, temizlik hissi ve masumiyet kokan" parfümü sunarak kadınların imdadına Chloé Love Edp ile yetişiyor.
Chloé Love Edp, cilt üzerinde ve giysilere çok başarılı şekilde tutunarak o çok istenen kalıcılığı başarıyla sunuyor.
Hem çiçeksi, hem baharatsı hem turunçgil temaları notalarıyla, hem ferah, hem temiz, hem etkileyici hem de asil bir duruş sağlıyor.
Günlük kullanım için dizayn edilmesine rağmen, Chloé Love Edp, güçlü silajıyla akşam etkinliklerine, resepsiyon, yemek ve kokteyllere çok başarıyla uyumlanıyor.
Eau de parfum formunda sunuluşuyla, gün içinde sık sık tazeleme gerektirmediği için uzun soluklu bir parfüm deneyimi sunuyor.
Chloé Love Edp'nin Bir İksiri Andıran Özel İçeriği
Chloé Love Edp, pudra pembesi elegan kutusu ve altın tonlu detaylarla güçlendirilmiş oval köşeli şık şişesiyle sunuluyor. Altın temalı zarif kapağıyla, ince ve son derece feminen bir zincirle tamamlanan Chloé Love Edp, çiçeksi (floral) - baharatsı ve turunçgil parfüm familyalarının en asil üyelerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Somon rengi bir iksiri andıran özel formülüne bakıldığında Chloé Love Edp, açılış notalarında pembe biber ve portakal çiçeğiyle çok güçlü ve ortamı ele geçiren bir başlangıç sunuyor. Orta notlara gelindiğinde güçlü bir menekşe aromasıyla Chloé Love Edp'nin meşhur silajının kaynağı kendini belli ediyor. Dip notalarda ise mor salkım, sümbül ve leylakla yoğun, sıcak ve etkili bir kapanışla karşılaşıyor ve sosyal ortamlarda büyük beğeni elde ediyorsunuz.
Bir Marka Olarak Chloé
Fransız modaevi Chloé, 1952 yılında Gaby Aghion tarafından parizyen bir hazır giyim atölyesi olarak kurularak Jacques Lenoir ortaklığıyla gitgide büyüyor. 1960'lı yıllardan itibaren çarpıcı bir sükse yakalayan Chloé, dönemin starları Brigitte Bardot, Grace Kelly ve Jackie Kennedy tarafından büyük beğeniyle tercih ediliyor. 1966'ya gelindiğinde dünyaca ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld'in markanın resmi tasarımcısı olmasıyla Chloé, global ölçekli bir marka olma yoluna giriyor. 1997'de ise İngiliz moda tasarımcısı Stella McCartney, Phoebe Philo ile birlikte meşhur Paddington Çantası'nı yaratarak Chloé'nin bugünkü global ölçekli süksesini pekiştiriyor.
Chloé Love Edp Etkili Kullanım Tavsiyeleri
Dünya kadınlarının yüz binlercesi tarafından "biricik imza parfümleri" olarak tanımlanan Chloé Love Edp'nin zarif, sofistike kokusunu daha etkili şekilde taşımak için günlük duş sonrası tümüyle kuru ve temiz cilt üzerine, 20 cm uzaklıktan spreylenerek ovuşturmadan ve notaların birbiriyle etkileşimini bozmadan 5 dakika süreyle kurumaya bırakılması gerekiyor. Spreyleme öncesi, bilek içleri, saçların uçları, omuz başları, diz kapaklarının arkası ve boyuna ince bir kat kokusuz vazelin sürülmesi ve ardından Chloé Love Edp'nin vazelinli bölgelere uygulanması parfümün kalıcılığını 6 saati aşan süreler boyunca arttırıyor. Chloé Love Edp, güçlü yayılımıyla sosyal ortamlarda yüz güldüren bir silaj sunmakla beraber, sıcak, asil ve temizlik hissi yaratan yapısıyla gün içinde ten ve giysiler üzerinde arzu edilen sıklıkta tazelenebiliyor. Siz de o hem elegan hem masum hem sıcak hem de kalıcı parfümü şimdiye dek bulamadıysanız, Chloé Love Edp'yi şimdi satın alabilir; girdiğiniz her ortamda kokunuzla iz bırakabilirsiniz.

4. Estee Lauder Modern Muse
bana sarılıp "ne sıktın sen ya çok güzellll" dedirtmiştir çok yakın arkadaşlarıma bile. çok uzun zaman olmamasına rağmen bu koku için "auburn kokusu" diyorlar arkadaşlarım ve beni çoook mutlu ediyor. yakınlarım denemek istedi ve bileklerine sıktılar. benim tenimde çok farklı kokuyor. parfüm-ten uyumuyla gerçekten çok alakalı. bloggerlara dağıtılması benim için de başta gözden düşürmüştü. ta ki kendim sıkıp bekleyip alışveriş merkezini turlarken bileğimde bekledikçe yasemin kokan kokuya aşık olana kadar.
sparkling jasmine accord: çin'den gelen yasemin zambağının feminen dokunuşu ile floral notaların canlılık veren enerjisi modern kadının kreatif enerjisi ve manyetik çekiciliğini temsil eder.
sleek woods accord: paçuli ile biraraya getirilen madagaskar vanilyası ve kehribar modern kadının güçlü duruşu, özgürlüğü ve yüksek özgüvenini yansıtmaktadır." şeklinde tanıtmış sephora.
daha iyisini bulana kadar kazaklarımın kokusudur, imzamdır.
estee lauder black friday alışverişimle gelen hediyelerden biri. 10 ml lik bir deneme boyunu göndermişler. orjinal şişenin minyatür tasarımı şeklinde, oldukça sevimli ve cömert bir tester olmuş.
ben oldukça beğendim kokusunu. çiçek ailesinden bir parfüm ve bence olumlu anlamda gayet kadınsı. akşam 7 gibi sıkmıştım. saat 12 itibariyle oldukça tene yakın bir hal almış olsa da hala kokuyu alabiliyorum. kalıcılık konusunda bana gayet yeterli geldi. silajı ise koridor kokusu olarak tanımlayabileceğimiz bir yoğunlukta değil, bu yönüyle özellikle daha serin havalarda rahatlıkla ofis kokusu olarak tercih edilebilir uygulanan miktar çok abartılmadığı sürece.
bir parfüm delisi olarak parfüm alma mevzusunu müthiş abarttığım için bu senin başında kendime koyduğum yasağı hala devam ettriyorum ve gerçekten şu anda en son ihtiyacım olan şey yeni bir parfüm ama elimdeki parfümleri makul bir düzeye indirdiğim zaman almayı düşüenebilirim.

5. Giorgio Armani Si Passione
Giorgio Armani'nin yeni kokusu Sì Passione, güçlü, feminen ve özgür Sì kadının tutkusunu serbest bırakır.Si'nin ikonik notası Frenk üzümü etrafında, Sì Passione; yoğun vanilya, açan güller, güneş çiçeği ve yasemin çiçeğini bir araya getirerek feminenliğin gücünü ve zarafetini aynı anda yansıtan baştan çıkarıcı, meyvemsi çiçeksi bir koku.. Parfümün kalbinde ise sedir ağacı ve modern ambersi-odunsu Orcanox™ ile koku karakter ve olgunluk kazanıyor.
Si benim cok bayildigim bir parfum olmamisti ancak si passione galiba rengi ve sisesi ile beni cekti.Denemek istiyorum ancak henuz bulamadim.
2013 yilinda lanse edilen Si ,Si Passione olarak kipkirmizi sisesinde,yeni yil ruhuna uygun olarak sunuldu..
Top notes(Temel nota): Pembe Biber (pink pepper), Armut (pear), Frenk Uzumu (Black Currant)
Heart (Kalp notas): Gul,(rose), Yasemin,(jasmine), heliotrope
Base (Dip nota): Vanilya (vanilla), Sedir (cedar)
Giorgio armani code tatlı ve sanki jagler parfüm gibi kokuyor biraz. Jagler daha doğal gelir, onunda sentetikliğine rağmen code bayan parfümü yanında. Jagler parfümü sentetik mi yoksa doğal kokumu kimini düşündürecek nitelikte bir parfümü ( market parfümü diyorlardı galiba böyle parfümlere? ).
Jagler'i uzun süren kokusuyla tercih eden kişi sayısı vardır. Ben bazen traj köpüğünü kullanıyorum. Parfümü fena değil traj köpüğünün, çok yoğun olmasada ve hassas ciltlere öneririm. Neyse konusunda detaylandırırız inşallah .
Armani code for women da 4-5 saat sonra tekrar tatlılık ön plana çıkıyor. Kalıcı ama doğal değil bence genel koku notaları.. Belki ilk başlarda turunçgiller doğaldır ama o denememde fazla dikkat edemedim..
Bu koku yani Armani Si 7 falan saat sonra tene yakınlaşma devam ediyor ve 9 saat sonra da koku var. Performansı fena değil.. Kıyafette daha uzun süre kalacaktır.. Yukarıda da dediğim gibi 19-20 saat sonra bile tenimde kokusu var.

Detaylar: Tester Parfüm